Letní campy

campy

Česká pedagogická komora bude přímo na vybraných základních školách organizovat o letošních prázdninách tři příměstské tábory (campy).

Věříme, že Vašim dětem přinesou báječné zážitky a Vám usnadní organizaci prázdninových týdnů.

Příměstský tábor se koná vždy od pondělí do pátku. Výjimkou je camp, konající se v prvním celém červencovém týdnu, vzhledem k tomu, že pondělí 6.7. je státní svátek, bude jen čtyřdenní.

Ráno dítě převezmeme mezi 7:15 a 8:00, odpoledne od 15:30 do 16:30 vám ho předáme zpět.

Program je tedy časově koncipován tak, aby Vám při organizaci dne maximálně vyhovoval.

Škola nám poslouží především jako zázemí, velká část aktivit se však bude odehrávat venku v okolí. Každý z campů má trochu jiné zaměření, vždy si ale děti užijí správné prázdninové dobrodružství se spoustou her a legrace. Díky vedení zkušenými a přátelskými lektory budou navíc současně rozvíjet svoje tvořivé, logické či jazykové schopnosti.

Všechny campy jsou určeny pro děti z prvního stupně ZŠ (věk 7-13 let), tvořivého se mohou zúčastnit i děti, které budou v září nastupovat do první třídy.
Nabídka příměstských táborů
Tvořím, tvoříš, tvoříme – pokud Vaše dítě rádo tvoří, jde o camp přesně pro něj. Bude pracovat s barvami, papírem, přírodninami. Zkusí si tvůrčí aktivity v přírodě. Vytvoří si vlastní stolní hru.
Program připravila Mgr. Eva Hubatová, zkušená výtvarnice s více než desetiletou praxí.
Honba za pokladem vtáhne děti do světa záhad, šifer, ale i týmových a terénních her v okolí. Až je všechny úspěšně zvládnou, vydají se na cestu, na jejímž konci je čeká ten největší poklad, který kdo kdy našel.
Program připravil PaedDr. Tomáš Houška, pedagog a autor řady publikací.
Tajemný cizinec je programově blízký honbě za pokladem. Děti budou po celý týden řešit záhadu, a budou si hrát jak v terénu, tak ve škole, řešit tajemné šifry a spolupracovat ve skupině. Navíc se ovšem musí k rozlousknutí záhady domluvit s tajemným cizincem, který neumí česky.
Program připravil Mgr. Radek Chejlava, tlumočník, překladatel, lektor a učitel.

V ceně všech campů je zahrnuto stravování (každý den oběd, odpolední svačina, pitný režim), dále odborný dohled, program včetně materiálu a odměn, základní pojištění.

Základní cena campu je 1490,- Kč, čtyřdenního 1250,- Kč, verze s angličtinou má cenu o 300,-Kč vyšší.

Některé obce chápou tyto campy jako prospěšnou službu pro místní občany, a aktuálně s nimi jednáme. Tam, kde bude poskytnuta podpora, bude cena campů příslušně snížena.

Jak dítě přihlásit?

Klikněte na stránku přihlášky >>.

Případné dotazy směrujte na Mgr. Jana Vodičku: 728 21 31 80, vodicka@campy.cz

12 + = 19