Zážitkové vzdělávání a hraní rolí

DVPP zážitkové vzdělávání

Kurz akreditovaný MŠMT ČR pod Č.j.: MSMT- 16311/2016-2-444 jako akreditovaný vzdělávací program DVPP.

Účastníci se seznámí s možnostmi a formami zážitkového vzdělávání, možnostmi využití forem zážitkového vzdělávání (RPG, larp) ve vyučování. Vyzkouší si některé komorní vzdělávací hry (larpy) v pozici hráče (žáka). Seznámí se s mechanismem tvorby zážitkových her, naučí se takové jednoduché komorní hry využitelné ve vyučování vytvářet. Také se seznámí s možnostmi, kde hledat další hry a materiály. Kurz podporuje možnosti kooperace a síťování.

Celková hodinová dotace 16 hodin – dvoudenní kurz

30 účastníků. Určeno pro učitele 2. stupně ZŠ / SŠ.

Pokud máte zájem účastnit se kurzu, nebo ho chcete ve svém regionu uspořádat, kontaktujte nás.

 

5841 Celkem přečteno 2 Dnes přečteno