TÁTATROJBOJ

Táta trojboj

Tento pátek se ve 13:00 na ZŠ Holoubkov sešlo na dvacet úastníků Tátatrojboje – rodinných týmů složených vždy z táty a dětí.. Proběhla tu totiž první akce projektu „Bezva táta“. www.bezvatata.cz Bezva táta je systém volnočasových aktivit připravených tak, aby se na nich dobře bavili tátové se svými dětmi, zařádili si spolu a líp se skamarádili.

První akcí projektu byl právě páteční „Tátatrojboj“, v němž účastníci změřili svoje síly ve znalostní hře „Tipni si“, v luštění šifry a jako třetí disciplína byl zařazen překážkový závod, jehož součástí byla i nerfková střelnice. Disciplíny byly připravené tak, aby se musely zapojit jak děti, tak tátové. Pokud chtěly rodinné týmy uspět, musely především dobře spolupracovat. Díky podpoře sponzora si nakonec všichni odnesli zajímavé ceny. Věříme, že hlavním ziskem bylo to, že si děti s tátou vyzkoušely roli spoluhráčů v týmu. Pokud byste něco takového chtěli zažít i vy, můžete zkusit třeba srpnový tábor pro „Bezva táty“.

SaveSave