Avignon

Pár lehce komentovaných foteček z Avignonu.

Torzo slavného mostu

Avignonský most

Kaple skrytá v pilíři mostu

Kaplička v pilíři mostu

Pohled na město a papežský palác z mostu

Mostecká brána

Papežský palác

Loggie

Karel IV. a Blanka z Valois, významní a vážení sponzoři přestavby papežského paláce v Avignonu.

Blanka z Valois Blanka z Valois

Avignon

Horní nádvoří papežského paláce, „starý palác“. Fotka je seskládaná z celkem 7 záběrů (nejširší zoom jsem měl 28mm, což bylo velmi málo), čímž se omlouvám za občasné kácení perspektivy, ale lépe to nešlo.

Pohled do bašty městského opevnění zevnitř

I vy to se svými žáky můžete zažít, budete-li chtít, provedu vás a vaše žáky cestou po svém Languedoku, která vás nebude stát nijak závratnou sumu (autobus + bydlení v kempu). Hrady, horská údolí, jeskyně, středověké vesničky… Připravím pro vás hru, při které se mnozí naučí z dějepisu středověku a zeměpisu západní Evropy víc než za celý rok. Zajímají-li vás cesty za dobrodržstvím, stmelovací kurzy… pojďte na stránku věnovanou tematice larp, rpg, honba za pokladem (treasure hunting).

− 1 = 4